sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Muzyczne Lato w Głuszycy
2024-07-02 11:06

Występy zespołów muzycznych z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej, pokaz laserów i zabawa taneczna przy klubowej muzyce to atrakcje imprezy plenerowej, która w minioną sobotę 29 czerwca zgromadziła mieszkańców Głuszycy i okolic w parku przy Urzędzie Miejskim w Głuszycy.


Podczas „Muzycznego lata w Głuszycy” z pozytywnym przekazem muzycznym na scenie pojawiły się znane lokalne zespoły: „Z jednej bramy”, „Silentlive”, „77 razy”, „Between” oraz „Paranoja”. Niesamowite laserowe show pod osłoną nocy zgromadziło mnóstwo widzów, których porwał do tańca DJ P. Turner. Oprócz oprawy muzycznej na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in zabawa z klaunem Patrykiem i na dmuchanych zjeżdżalniach oraz malowanie buziek, brokatowych tatuaży oraz zaplatanie kolorowych warkoczyków. Pojawił się także wóz bojowy Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej i auto retro z Muzeum Inżynierii i Techniki Motoryzacji w Głuszycy. Nie zabrakło jak zawsze plenerowych przysmaków, serdecznych rozmów i czasu wypełnionego udaną zabawą.

 

Organizatorzy wydarzenia, czyli Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Dyrektor Centrum Kultury-MBP Sabina Jelewska serdecznie dziękują wszystkim za radosne powitanie lata w Gminie Głuszyca. Gorące podziękowania dla wszystkich osób, zespołów muzycznych i firm zaangażowanych w organizację „Muzycznego lata w Głuszycy” . Mamy nadzieję, że impreza na powitanie lata wpisze się na stałe w kalendarz głuszyckich imprez.

 

gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: