sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Koncert Henry No Hurry - Kamienna Góra
2024-05-10 13:32

Koncert Henry No Hurry

 

Kamienna Góra – Centrum Kultury (ul. T. Kościuszki 4)
Niedziela, 19 maja 2024, godz. 19:00

Wstęp wolny!


Henry No Hurry brzmi jak artysta o niezwykłym życiorysie i jeszcze bardziej niezwykłym podejściu do swojej sztuki. Trasa koncertowa przez schroniska górskie, opuszczone dworce czy wnętrza cerkwi to już samo w sobie inspirujące doświadczenie. Ale to, że jego występy są nie tylko muzyczne, ale również opowieścią, filozoficznym rozmyślaniem i pełne osobowości, czyni go jeszcze bardziej unikalnym.

 

Jego wielowarstwowa muzyka, korzystająca z różnorodnych instrumentów i technik, tworzy niepowtarzalne doznania dla słuchaczy, przypominając, że czasem jedna osoba na scenie może stworzyć atmosferę równie bogatą, jakby to było duet czy nawet zespół.

 

Książka i trzy albumy to też imponujące osiągnięcia, które świadczą o jego wszechstronności i zaangażowaniu w sztukę. Wszystko to razem tworzy obraz artysty, który nie tylko tworzy muzykę, ale także eksploruje świat w poszukiwaniu inspiracji i nowych doświadczeń.

 

Promowanie najnowszego albumu to kolejny krok w jego artystycznej podróży, która wydaje się być pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mam nadzieję, że jego wyjątkowe koncerty przyciągną jeszcze większą uwagę i zainteresowanie publiczności, bo taki talent zasługuje na szerokie uznanie.

 

Źródło: http://centrumkultury.kamiennagora.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: