sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Program Stypendialny dla 8-klasistów Gminy Głuszyca
2024-03-04 13:18

Do końca marca uczniowie ósmych klas z gminy Głuszyca mają szansę aplikować o stypendium umożliwiające naukę w czołowych szkołach w kraju, z którymi nawiązaliśmy współpracę.


Dla mieszkańców Dolnego Śląska oferujemy miejsca w Liceum Ogólnokształcącym Nr VIII oraz w Technikum Nr 10 przy Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu. Stypendium obejmuje finansowanie zakwaterowania w internacie, wyżywienia, kursów językowych, biletów komunikacji miejskiej, a także wsparcie finansowe na szkolne wycieczki przez cały okres edukacji w szkole średniej. Dodatkowo, stypendyści otrzymują wsparcie w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań, możliwość udziału w wakacyjnych i ferijnych wyjazdach oraz warsztatach edukacyjnych.Aby ubiegać się o stypendium, kandydaci muszą pochodzić z miejscowości liczących do 30 000 mieszkańców i planować edukację w jednej z liceów lub techników współpracujących z Fundacją EFC. Warunkiem jest również, aby średni miesięczny dochód na osobę w rodzinie kandydata z ubiegłego roku nie przekraczał 1900 zł netto.

 

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji, a także roli koordynatorów i koordynatorek programu, są dostępne na stronie internetowej Fundacji EFC pod adresem efc.edu.pl/programy/horyzonty.

 

Źródło: gluszyca.pl

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: