sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Tropiki w styczniu na wyciągnięcie ręki!
2024-01-12 12:41

Za oknami siarczysty mróz, tymczasem jest w Wałbrzychu miejsce, gdzie przez cały rok możemy oglądać ponad 250 gatunków roślin z różnych stref klimatycznych i kontynentów. Znajdziemy tam m. in. rośliny cytrusowe z basenu Morza Śródziemnego, krzewy z Azji, czy świerki i sosny z Australii.


Jeśli więc tęskno Ci za zielenią żywych roślin, odwiedź to wyjątkowe miejsce! Dodatkową atrakcją, szczególnie dla dzieci, będzie obserwacja zwierząt, spotkamy tam bowiem lemury, pawie, żółwie i egzotyczne ryby. Oprócz tego w sklepiku przy palmiarni można nabyć pamiątki lub rośliny doniczkowe.

 

Palmiarnia Wałbrzych znajduje się przy ul. Wrocławskiej 158, w odległości około 2 km od Zamek Książ w Wałbrzychu.

 

Bilet normalny to koszt 25 zł, ulgowy 19 zł, można je zakupić online na stronie: bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasach. Palmiarnia jest otwarta od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-17:00.

 

Źródło: miastozwidokami.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: