sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pani Sabina Jelewska powołana na Dyrektora CK-MBP w Głuszycy
2024-01-09 14:01

Przez kolejne 7 lat Pani Sabina Jelewska będzie pełniła funkcję Dyrektora Centrum Kultury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.


Dobrze znamy Panią Sabinę, przez ostatnie lata to ona dbała rozkwit strefy kultury i rozrywki w naszej gminie. Współpracuje, ze wszystkimi organizacjami w Głuszycy wspiera lokalne kluby, organizuje koncerty, wystawy, ciekawe zajęcia dla mieszkańców, półkolonie i zimowiska dla dzieci. Kandydat na stanowisko dyrektora musiał wykazać się planem na następne lata działalności, przedstawić pomysły i rozwiązania dla placówki, tutaj Pani sabina położyła konkurencje na łopatki udowadniając, że jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Burmistrz Głuszycy w miniony poniedziałek w trakcie skromnej uroczystości wraz z przedstawicielem Rady Miejskiej i pracownikami CK przekazał gratulacje z powodu nominacji i życzył powodzenia w realizacji postawionych zadań.

 

gluszyca.euWróć
dodaj komentarz | Komentarze: