sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Świąteczne inspiracje - konkurs dla dzieci i młodzieży
2023-12-04 10:31

Jeśli jesteś kreatywny, lubisz pomagać i dzielić się dobrem, to serdecznie zapraszamy Cię do udziału w konkursie plastycznym „Świąteczne inspiracje”.


Na czym polega konkurs? Wystarczy zrobić stroik bądź kartkę świąteczną i dostarczyć swoją pracę do Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy. Na autorów prac czekają nagrody rzeczowe, które wręczymy podczas Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w piątek 15 grudnia. Prace zgłoszone do konkursu zostaną przekazane dla samotnych i starszych osób, mieszkańców naszej gminy w ramach akcji „Gwiazdka dla Seniora”.

 

Czekamy na Wasze ozdoby i kartki do 8 grudnia w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy. Regulamin konkursu i zgoda na udział w konkursie znajdują się na stronie ckmbp-gluszyca.pl. Więcej informacji pod nr tel. 503 102 817 lub poprzez kontakt mailowy: ckmbp@gluszyca.pl.

 

Zadanie jest sfinansowane z budżetu Gminy Głuszyca ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: