sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Powiatowy konkurs recytatorski ,,SMERFIK”
2023-01-25 11:05

Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach organizuje Powiatowy konkurs recytatorski ,,SMERFIK”, skierowany do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wałbrzyskiego. Uczestnicy konkursu mogą wybrać dowolny wiersz lub fragment prazy, a czas recytowania nie może przekroczyć 3 min. Ocenie podlegać będzie dobór repertuaru, interpretacja utworów, kultura słowa i ogólny wyraz artystyczny.


E T A P Y     K O N K U R S U

 

  • Etap wstępny – stanowią eliminacje przedszkolne i szkolne, które każda placówka organizuje we własnym zakresie oraz w dogodnym dla siebie terminie.Szkołę lub przedszkole w każdej z trzech kategorii może reprezentować tylko jeden finalista.
  • Finał konkursu odbędzie się dnia 14 kwietnia (piątek) 2023 r. o godz. 900 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach przy pl. Odrodzenia 4 (dzielnica Boguszów).
  • Zgłoszenia reprezentantów przedszkoli i szkół do finału konkursu należy dokonać poprzez przedłożenie organizatorowi wypełnionych kart zgłoszeń z danymi finalistów etapu wstępnego oraz zgody RODO. Zgłoszenia należy kierować na adres: Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury pl. Odrodzenia 4 58-370 Boguszów-Gorce z dopiskiem ,,Smerfik” w terminie do 7 kwietnia 2023 r.
  • Organizatorzy zapewniają nagrody dla laureatów.

 

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela: Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury tel.: 74 8449-92-84

 

Źródło: mbp-ck.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: