sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Głuszyckie Mikołajki dla dzieci
2022-12-06 13:37

W sobotę 3 grudnia w Centrum Kultury MBP w Głuszycy dzieci spotkały się ze św. Mikołajem. Długo oczekiwany gość przybył po roku nieobecności i obdarował wszystkie dzieci słodkim poczęstunkiem i prezentami. Radosnej zabawy nie było końca. Spotkanie umiliły także świąteczne tańce i opowieści i zabawy ruchowe z elfami i śnieżynkami. Każde z dzieci na pewno zapamięta ten dzień na długo!


Był to czas pełen kreatywnej zabawy z animacjami, nie zabrakło też ulubionych brokatowych tatuaży w świątecznym klimacie, a także samodzielnego wykonywania bożonarodzeniowych ozdób. Dzieci mogły też upamiętnić radosne chwile na pamiątkowej fotografii ze św. Mikołajem, który przybył do dzieci z wymarzonymi prezentami.

 

Dziękujemy Burmistrzowi Głuszycy Romanowi Głodowi i Gminie Głuszyca za dofinansowanie mikołajek, a także animatorom z Kamayu Art za moc atrakcji i świetną świąteczną zabawę.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: