sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dla Babci i Dziadka
2016-02-03 17:26

 

W zabawnym przedstawieniu „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach” wystąpili uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy podczas uroczystości zorganizowanej w Centrum Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla swoich najbliższych dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i tańce.
 - Wiem, że warto uczyć się od Państwa, jak żyć, jak zachowywać i pielęgnować to, co najważniejsze: miłość, rodzinne ciepło, życzliwość i życiową mądrość. Dla swoich dzieci i wnucząt jesteście Państwo niezwykle ważnymi osobami. Bycie babcią czy dziadkiem to spełnianie bardzo ważnej roli społecznej, a Państwa pomoc w wychowywaniu młodego pokolenia jest bezcenna. Dni takie jak 21 i 22 stycznia skłaniają do wyrażenia wdzięczności za poświęcenie, pracowitość, opiekuńczość i wrażliwość, jaką obdarzacie Państwo swoich bliskich. W imieniu samorządu Gminy Głuszyca życzę Państwu dużo zdrowia oraz długiego i pięknego życia w gronie kochającej rodziny oraz najbliższych- mówił Grzegorz Szymański, wiceburmistrz Głuszycy. Najserdeczniejsze życzenia przekazały zebranym: prezes głuszyckiego koła Polskiego Związku Niewidomych Bogumiła Kochanek, dyrektor SP nr 3 Dorota Hałas oraz prowadząca uroczystość dyrektor Centrum Kultury Monika Rejman, która po przedstawieniu zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: