sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Prezent dla Sary
2016-02-03 17:07


Napisała list do zarządu Kopalni Surowców Skalnych Bartnica. Nie pozostał bez echa. Otrzymała laptop, router oraz słuchawki.

 Sara z Głuszycy choruje na postępujący zanik mięśni. Nie może poruszać się samodzielnie w związku z czym bardzo rzadko wychodzi z domu. Rodzice od lat szukają sponsora, który wspomoże finansowo budowę windy. – Winda to nasze marzenie. Ułatwiłaby nam funkcjonowanie. Sara częściej mogłaby wychodzić na świeże powietrze czy spotykać się z koleżankami – mówi Mirosława Młynarska, mama Sary. Nie jest to jednak tania inwestycja. Budowa windy kosztuje około 80 tysięcy złotych. Dlatego wspólnie z córką postanowili znaleźć inne „okno na świat” Napisali list do o zarządu Kopalni Surowców Skalnych Bartnica. Nie pozostał bez echa. Dzięki zaangażowaniu Kopalni w Bartnicy, fundacji działającej przy Media Expert oraz starosty wałbrzyskiego Jacka Cichury i radnej powiatu wałbrzyskiego Grażyny Owczarek dziewczyna otrzymała laptop, router oraz słuchawki. - Starostą czy prezesem się bywa, a człowiekiem się jest – mówił Jacek Cichura, który spotkał się z Sarą. Podobnie jak wszyscy nie krył wzruszenia, gdy otrzymywała upragnionego laptopa.

 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: