sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pomagają byłemu bramkarzowi
2016-02-08 10:00


- Nasz kolega, były bramkarz Miejskiego Klubu Sportowego Włókniarz Głuszyca ciężko zachorował, przeszedł operację kości udowej, ma endoprotezę. Niestety dojście do pełni zdrowia wymaga kosztownej rehabilitacji. Postanowiliśmy wspomóc Andrzeja i psychicznie, i finansowo. W tym celu powołaliśmy Komitet Społeczny pod nazwą „Przyjaciele Andrzeja” i do 31 sierpnia na terenie Gminy Głuszyca przeprowadzamy zbiórkę publiczną - mówi Sławomir Kulik, prezes MKS Włókniarz Głuszyca.

 


 

Inauguracją zbiórki było zorganizowanie przez klub we współpracy z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem balu charytatywnego, który odbył się w sobotę 30 stycznia w bezpłatnie użyczonej sali widowiskowej głuszyckiego Centrum Kultury. Dzięki zaangażowaniu wielu osób o wielkim sercu udało się zorganizować świetną zabawę dla setki osób. Całkowity dochód z balu przeznaczony jest na pomoc dla Andrzeja. Obecny na balu burmistrz Głuszycy Roman Głód przekazał szczególne podziękowania dla zarządu MKS Włókniarz Głuszyca, dla Sławomira Kulika, Andrzeja Włodarczyka, Grzegorza Bachmatiuka, Dariusza Gluzy oraz żon klubowych piłkarzy, dla DJ’a Dariusza Dydrycha, Moniki Rejman - dyrektor i pracowników CK-MBP w Głuszycy, za ciepły posiłek dla Wioletty Olszewskiej ze „Starej Piekarni” i Grzegorza Czepila z Jadłodajni Finezja. W ramach zbiórki publicznej o numerze 2016/392/ KS „Pomagamy Andrzejowi” na terenie Gminy Głuszyca do końca sierpnia br. w wielu miejscach publicznych będą usytuowane skarbony stacjonarne. O ich rozmieszczeniu będziemy Państwa na bieżąco informować, także o imprezach, którym towarzyszyć będzie kwesta. Wysokość zebranych środków finansowych zostanie podana do publicznej wiadomości po zakończeniu zbiórki, czyli po wakacjach. Informacje dotyczące naszej zbiórki można znaleźć na stronie www. zbiorki.gov.pl.

 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: