sowie

Aktualności, ciekawostki: Głuszyca, Strefa MTB, Podziemne Miasto Osówka

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
„Zabawny świat”
2012-11-23 12:04


Wernisaż prac Leokadii Gerot zgromadził w głuszyckim Centrum Kultury - Miejskiej Bibliotece Publicznej kilkadziesiąt osób. Prace artystki zaprezentowane w ramach cyklu ,,Bliskich Spotkań ze Sztuką” emanują ciepłem, interesującą formą i w dość oryginalny sposób przedstawiają zagadnienie macierzyństwa. W sezonie jesienno-zimowym to już druga w Galerii CK-MBP, po ekspozycji prac Danuty Kucharskiej ,,Między Polską a Holandią”, wystawa z cyklu ,,Bliskie spotkania ze Sztuką”. Tym razem swoją twórczość prezentuje Leokadia Gerot na wystawie pn. ,,Zabawny świat”.


Artystka jest wałbrzyszanką; od wielu lat związana z Grupą Twórczą Bikawok. Malarka brała udział w międzynarodowych plenerach malarskich Sportus i Waldenburgensis I-V, w wystawach grupowych i poplenerowych. Ma już w swoim dorobku wystawę indywidualną, pt. „Spojrzenie”, której tematem było przedstawienie - w dość oryginalny sposób - zagadnienie macierzyństwa i Afryki. Część z tych prac można obejrzeć także w CK-MBP. Ponadto na głuszyckiej wystawie malarka po raz pierwszy zaprezentowała prace przedstawiające konie. ,,Zabawny świat” można oglądać w Galerii CK-MBP do 22 listopada w godz. 8-20. (red)
źródło: 30 minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: