Bezpłatne szkolenia z kompetencji cyfrowych dla obywateli z województwa dolnośląskiego - Certes sp. z o. o.
Masz problem z korzystaniem z narzędzi internetowych? Chcesz podnieść swoje kompetencje cyfrowe?
Certes Sp. z o. o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących kompetencje cyfrowe realizowanych w ramach projektu „e – Obyw@tel: szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe mieszkańców gmin z obszaru: dolnośląskiego”.
Celem projektu jest rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców, przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu, a także zwiększenie świadomości w zakresie bezpiecznego korzystania z technologii i usług cyfrowych.
Szkolenia dla mieszkańców
Szkolenia skierowane są do pełnoletnich mieszkańców zainteresowanych rozwijaniem kompetencji cyfrowych. Zajęcia odbywają się stacjonarnie i trwają 2 dni (łącznie 12 godzin). Organizator zapewnia uczestnikom przerwy kawowe oraz obiad.
Szkolenia prowadzone są w grupach do 10 osób.
Tematy szkoleń do wyboru:
Zachęcamy do wzięcia udziału!
walbrzych.praca.gov.pl
Bezpłatne szkolenia z kompetencji cyfrowych dla obywateli z województwa dolnośląskiego - Certes sp. z o. o.
Masz problem z korzystaniem z narzędzi internetowych? Chcesz podnieść swoje kompetencje cyfrowe?
czytaj więcejPolicjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy kolejny raz podjęli działania wobec nieodpowiedzialnego uczestnika ruchu drogowego. W sobotę, 5 kwietnia, na ul. Sienkiewicza w tej miejscowości funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który kierował rowerem po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.
czytaj więcejExperum HR serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia odbywają się stacjonarnie we Wrocławiu, w siedzibie firmy Experum HR, i stanowią okazję do zdobycia praktycznych kompetencji zawodowych oraz certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu.
czytaj więcejMilion złotych na wsparcie pszczelarzy, rozwój pasiek edukacyjnych i działania na rzecz bioróżnorodności – Samorząd Województwa Dolnośląskiego kontynuuje program, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
czytaj więcejDzisiaj 4 maja br., dolnośląscy policjanci już od wczesnych godzin porannych prowadzą akcję pn. „Alkohol i Narkotyki”, która ma na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających lub w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
czytaj więcej